Torty Szczecin

Dfs 

Wysokiej jakosci i pełne smaku torty Szczecin na każdą okazję.

Torty Szczecin

Polecamy ofertę na torty Szczecin

Cukiernia Woźniak ze Szczecina oferuje szeroki wybór tortów różnego rodzaju. Jednym z nich są torty na bitej śmietanie. Cechują się wybornym smakiem. Zawdzięczają to doskonałemu połączeniu składników. Torty te nadają się najlepiej na wyjątkowe okazje.

Drugi rodzaj tortów to, torty na kremie. Nadają się najlepiej na urodziny, chrzciny, jubileusz, awans i każdą okazję. Każdy tort, który pochodzi z naszej cukierni, jest precyzyjnie udekorowany  i wygląda oraz smakuje wyśmienicie.

Osobną grupę stanowią torty weselne. Te należą do niezbędnych atrakcji na każdym przyjęciu weselnym. Uroczyste krojenie tortu przez młodą parę jest szczególnie ważnym momentem. Na poszczególne okazje, można wykonać także torty ze zdjęciem. Może to być na przykład okoliczność ślub, rocznica, Dzień Matki, Dzień Babci, zaręczyny i wiele więcej. W tym przypadku nowa technologia pozwala przenieść dowolne zdjęcie lub grafikę na tort. Z całą pewnością taki tort będzie wspaniałą niespodzianka i prezentem. 

Dla dzieci cukiernia Woźniak również cos przygotowała. Specjalnie dla nich wykonane mogą zostać torty w najróżniejszych rodzajach. Dla najmłodszych smakoszy cukiernicy wyczarują tort na podstawie ich pasji, na przykład ulubionych postaci z bajek, itp. Taki tort na pewno przypadnie do gustu nie tylko najmłodszym. 

Osobną kategorię stanowią torty dla dorosłych. Na takie przyjęcia jak wieczory kawalerskie i panieńskie nadadzą się idealnie torty z humorystycznym nieco pikantnym akcentem. Podczas zabawy w gronie najbliższych koleżanek i kolegów z całą pewnością będzie robił furorę. 

Torty na maxa, wyróżniają się dużym i nietypowym formatem. Dla cukierni Woźniak nie istnieje tort, którego nie da się wykonać. W tym przypadku nie tylko rozmiar będzie miał znaczenie. Smak będzie równie wyjątkowy. Z wielu kompozycji można wyszczególnić: 

· torty na bitej śmietanie: Cappuccino, królewski, Nicea, fantazja, wiosenny, bacardini, Biała Dama, smak lata, królewski biały, Maroko, daquas

· Torty na kremie: Marcello, węgierki, szwarcwaldzki, orzechowy, orzechowy premium

Torty okolicznościowe oparte na śmietanie wywołują niesamowite wrażenia smakowe. Dzięki dobranym składnikom, tworzą wyjątkową całość. Mogą mieć charakter okolicznościowy, na przykład serce na walentynki lub liczba na urodziny. 

Torty komunijne stanowią o randze uroczystości jaką jest Pierwsza Komunia Święta. Torty przeznaczone na okoliczność Komunii wykonane zostają na bazie bitej śmietany, którą dzieci wprost uwielbiają.  Dekoracje będące motywami komunijnymi uwznioślą uroczystość. 

Jeśli poszukujecie Państwo tortu, na każdą okazję to Cukiernia Woźniak poleca swoją ofertę. Z cala pewnością, wykonamy dla Państwa tory jaki tylko sobie wymarzycie.

dfs
Autor

dfs

Publikacje tego autora