Liposukcja – Sposób na szczupłą sylwetkę

ART SEO 

Obecnie liposukcja to jedyna skuteczna metoda na pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej z wybranego miejsca.

Wszyscy marzymy o smukłym i zgrabnym ciele. Niestety nie dla wszystkich drakońskie diety oraz wysiłek fizyczny są efektywne. Na całe szczęście kliniki chirurgii estetycznej wychodzą na przeciw temu zapotrzebowaniu wykonując zabiegi liposukcji.

Liposukcja metodą Veser Lipo to rewolucja w tradycyjnym odsysaniu złogów tłuszczu, trudnych do usunięcia innymi metodami, jak aktywność czy dieta. Jest szybka i bezbolesna – dzięki niej od razu zauważysz różnicę, a Twoje mięśnie będą bardziej widoczne przez skórę, która także automatycznie stanie się też jędrniejsza.

Veser Lipo wykorzystuje ultradźwięki, dzięki czemu nie uszkadza delikatnych tkanek nerwowych oraz innych komórek. Dzięki temu okres rekonwalescencji jest naprawdę krótki, a Ty szybko możesz cieszyć się swoim nowym wyglądem.

Ponadto Vaser Lipo w ponad 90 procentach przypadków umożliwia ponowne wykorzystane tłuszczu, który został odessany. Dzięki temu możesz także wymodelować inne części ciała wymagające wypełnienia, jak pośladki, biust czy twarz.

Przewagą Vaser Lipo nad innymi metodami liposukcji jest także to, że obkurcza skórę, dzięki czemu nie jest potrzebny zabieg usuwania jej nadmiaru.

Specjaliści zaznaczają także, że do pozytywów Vaser Lipo koniecznie należy dodać, że metoda ta jest obarczona niskim ryzykiem komplikacji pozabiegowych.

ART SEO
Autor

ART SEO

Publikacje tego autora