Getin Bank ponownie doceniony za wysoką jakość obsługi

Getin Bank 

Getin Bank zwyciężył w kategorii „Najlepsza Obsługa w Placówce” w 6. edycji projektu Instytucja Roku, organizowanej przez portal mojebankowanie.pl. Eksperci, oceniając jakość obsługi zwracali uwagę na te produkty, z których najczęściej korzystają klienci. Były to: konto osobiste, kredyt gotówkowy oraz produkty depozytowe. O zwycięstwie w rankingu decydowała średnia wyników uzyskanych w czasie trzech fal badania – Getin Bank otrzymał w tej kategorii najwyższą ocenę. Bank znalazł się na podium również w kategorii „Najlepsza Obsługa w Kanałach Zdalnych”, zajmując drugie miejsce. Dodatkowo wyróżniona została bankowość mobilna Getin Banku, która znalazła się na czwartym miejscu w zestawieniu najlepszych aplikacji mobilnych.

Getin Bank ponownie doceniony za wysoką jakość obsługi

– Z myślą o naszych klientach, którzy preferują osobistą wizytę w placówce, cały czas pracujemy nad wygodnymi i intuicyjnymi rozwiązaniami. Przede wszystkim modernizujemy sieć oddziałów, tak aby stworzyć nowoczesną i przyjazną dla klienta przestrzeń. Podczas wizyty klienci mogą liczyć na profesjonalną i uprzejmą pomoc naszych doradców, którzy pomogą im w rozwiązaniu wszelkich problemów i rozwieją wątpliwości – mówi Wojciech Tomasik, Członek Zarządu Getin Noble Banku. Bardzo ważne jest dla nas, aby każdy kontakt klienta z bankiem był satysfakconujący i skutkował załatwieniem spraw, niezależnie jaki kanał kontaktu z bankiem wybierze. Dlatego stale rozwijamy 
i doskonalimy także naszą bankowość mobilną i internetową.
 Najważniejsze są dla nas pozytywne doświadczenia klientów, dlatego każde wyróżnienie doceniające jakość obsługi jest dla nas szczególnie ważne  – dodaje. 

 

Badanie „Najlepsza obsługa w placówce” przeprowadzono w tradycyjnej formule eksperckiej.  Zbadano 14 banków i zrealizowano łącznie 420 audytów w placówkach bankowych w całym kraju. Oddziały Getin Banku były w minionym roku wnikliwie oceniane kilkadziesiąt razy. Dzięki stałemu, wysokiemu poziomowi obsługi w zakresie oferowania najpopularniejszych produktów, bank uzyskał najwyższy wynik ze wszystkich audytowanych instytucji finansowych. 

 

W kategorii „Najlepsza obsługa w kanałach zdalnych” oceniano 3 etapy: dostępne formy kontaktu, kontakt telefoniczny oraz kontakt wybranymi pozostałymi kanałami kontaktu (czat, wideo, 
e-mail/formularz kontaktowy). W badaniu wzięło udział 14 banków. Dzięki nieustającemu zaangażowaniu na rzecz wysokiej jakości obsługi w kanałach zdalnych, które są niezwylke istotne dla klientów w czasie trwającej pandemii, Getin Bank zajął drugie miejsce w tym prestiżowym rankingu. 

 

Od lat wysoka jakość obsługi w Getin Banku jest regularnie doceniana w wielu niezależnych rankingach. Świadczą o tym liczne prestiżowe nagrody i wyróżnienia. Zarówno bankowość tradycyjna jak 
i bankowość cyfrowa cyklicznie znajdują się na podium branżowych konkursów. Eksperci potwierdzają, że profesjonalizm obsługi i oferta dostosowana do oczekiwań Klientów to wyróżniki Getin Banku. 

Getin Bank
Autor

Getin Bank

Publikacje tego autora